top of page

VAIKŲ IR JAUNIMO

LAISVALAIKIO CENTRAS

„AŠ ČIA..."

   Mes gimėme 2017 m. lapkričio 30 d. Tą dieną visi žaidėme, susipažinome, bendravome ir sukūrėme savo logotipą . Tėveliai susipažino su dienos centru ir Loreta.

Maisto bankas.png
As cia.png

VŠĮ AŠ ČIA draugauja ir su maisto banku, nes nori rūpintis socialiai remtinomis šeimomis dalinant maisto paketus.

Čia, su Loreta, galima mokytis anglų kalbos, nes ji yra profesionali anglų kalbos mokytoja

In the Classroom
Film Reel

Nors žaisti smagu, dar mes dainuojame, keliaujame, einame į kiną, lankome muziejus, einame į svečius, darome vasaros tovyklas ir t.t..

Loreta Naruševičienė                                                                Paremkite mus
Kalniškės 2B, Alytus
mob.tel.+370 656 60870
asciaalytus@gmail.com
  • Facebook Social Icon

Gavėjas: Viešoji įstaiga „Aš čia..."
Gavėjo kodas: 304628849
Sąskaitos numeris: LT207300010153117203

Swedbank AB

Ačiū!

7-12 m. vaikų sovykla!

2020 m. liepos 13-17 d.

Keturi vaikai - dvi mergaitės ir du berniukai - sename name netikėtai randa duris, vedančias į paslaptingą pasaulį - Narniją. Tai nuostabus kraštas, kuriame gyvena kalbantys gyvūnai, kentaurai ir milžinai. Deja, ramios Narnijos dienos jau praeityje - ją užvaldė Baltoji ragana. Sklinda mitas, kad nuo jos kerų išvaduoti gali keturi Žemės vaikai... Šie ir kiti nuotykiai vaikų vasaros stovykloje "Narnija. Pasitik Karalių".

Laikas kartu nuo 11.00-17.00 val., pietūs 13.30 val.

Daugiau info tel.: 865660870.

  Būtina susipažinti su asmens dumenų tvarkymo taisyklėmis! Spauskite čia

Veiklos vaisiai

2019 METAI

   Rugpjūčio 5-9 dienomis siautulingai praūžė vaikų ir jaunimo užimtumo centro dienos stovykla „Robinzonas Kruzas“. Vaikams be galo patiko savanorių jaunuolių parengta programa, vaidinimai, komandinis, orientacinis ir strateginis žaidimai. Didelio pasisekimo sulaukė piešimo, stalo žaidimų, stalo teniso, futbolo, ledo ritulio ir dainavimo būreliai, net linksmoji rytinė mankšta. Vaikai su nekantrumu laukia kitos vasaros ir stovyklos.

Mankšta
Tenisas
Piešimas
Stalo ritulys
8

Mokymai jaunuoliams

   2019 metų birželio 18-20 dienomis vykdėme savanorių jaunuolių mokymus „Jaunimas savanoriauja“, kurių metu jaunimas tobulino bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius, rengė vaikų stovyklos programą ir žaidybines veiklas, kūrė siužetines dramas bei dekoracijas. Mokymai buvo finansuojami Alytaus miesto savivaldybės iš jaunimo politikos įgyvendinimo iniciatyvų.

 

   Šiais metais su vaikais pradėjome mokytis anglų kalbos, keliavome, aplankėme muziejus ir kino teatrą bei darėme daugybę kitų veiklų.

   Dėkojame Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Alytaus miesto savivaldybei,  verslui, Alytaus evangelinei bažnyčiai bei kiekvienam asmeniškai prisidėjusiam ir parėmusiam mūsų veiklą.

                                 

Tik veikdami kartu, galime pasiekti didesnių rezultatų!

                                                                                                                                                   

Veiklos vaisiai

2017-2018 METAI

   Vaikų dienos centrą AŠ ČIA... lanko apie 12 vaikų. Vaikai bendrauja, žaidžia, mokosi šaškių žaidimo meno, daro namų darbus, ugdo kitus socialinius įgūdžius, kaip maisto  pasiruošimas ir kt. Taip pat sudalyvavome Alytaus kraštotyros muziejuje, edukaciniame užsiėmime „Pabėgimas iš miesto“, kuris labai sudomino ir sužavėjo vaikus. Dainavos kino teatre dar planuojame apsilankyti ne viename puikiame filme. Buvo atvykęs jaunimas iš Vilniaus evangelinės bažnyčios, kurie atvežė puikų spektaklį „Asiliukas gelbėtojas".

   Esame labai dėkingi labdaros ir paramos fondui MAISTO BANKAS. Per rudeninę Maisto banko akciją parėmėme 52 žmones iš 23 šeimų. Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį dar remiama 40 žmonių iš 12 šeimų.

   Esame dėkingi tarptautinei krikščioniškai labdaros organizacijai SAMARIEČIO KREPŠYS už dovanėles dienos centro vaikams ir vaikams, kuriuos atsivedė tėveliai  į š. m. balandžio 3 d. vykusį renginį. Ilgametė draugystė su šia labdaros organizacija padėjo mums išdalinti per 6000 dovanėlių Alytuje ir jo apskrityje.

   AČIŪ ir kitiems rėmėjams: žaislų bazė UAB ASLINDA, santechnikos prekių parduotuvė UAB ULPAS, gyvūnų prekių parduotuvė DORA (UAB LAIBERTAS), UAB DZŪKIJOS DUJOS, buitinės technikos parduotuvė UAB VEKTRONA bei baldų IĮ MERADA (BALDOTEKA).

 Brangieji, nepailskime mylėti bei tarnauti Dievui ir žmonėms, kad visa kame matytųsi Kristus :)

8
As cia
10
4
IMG_20181219_163358
IMG_20181227_165416
gaidukas2
gaidukas
6
7

Socialinio verslo stovykloje

   Išmintingas žmogus yra stiprus, ir pažinimas padidina jėgas (Patarlių kn. 24 skyrius 25 eilutė). Mūsų VŠĮ AŠ ČIA... komanda, Loreta Naruševičienė ir Asta Tamulytė, norėdamos augti žiniomis, įžvalga ir jėgomis daryti gera, sudalyvavo Change Makers 'ON 2018 socialinio verslo stovykloje. Jos išklausė lektorių iš įvairų šalių bei įmonių patirties bei kasdien individualiai dirbo su paskirtais mentoriais klausimais: kaip kūrybingai plėtoti vaikų dienos centrą, ieškoti paramos. Stovykla buvo naudinga ir tuo, kad pavyko užmegzti daug naudingų pažinčių. Keletas lektorių pasiūlė atvykti į Alytų pravesti seminarus arba dirbtuvėles besidomintiems parama bei socialiniu verslu miesto žmonėms taip reklamuojant vaikų dienos centro veiklą ir pritraukiant savanorių ilgalaikiam savanoriavimui.

 

                                       Loreta ir Asta, džiaugiamės jūsų troškimu ir tegul nesustoja jūsų širdys, bet eina pirmyn!

                                                                                                                                                     ALEB broliai ir sesės Kristuje

ATIDARYMO DIENOS     2017-11-30

VEIKLA

gaidukas2.jpg
IMG_20181219_163358.jpg
IMG_20181227_165416.jpg

MAISTAS ŠEIMOMS

Loreta Naruševičienė                                                  Paremkite mus
Kalniškės 2B, Alytus
mob.tel.+370 656 60870
asciaalytus@gmail.com
  • Facebook Social Icon

Gavėjas: Viešoji įstaiga „Aš čia..."
Gavėjo kodas: 304628849
Sąskaitos numeris: LT207300010153117203

Swedbank AB

Ačiū!

bottom of page